Warning: Undefined variable $parentDirName in /home/idscorp/kankou.org/public_html/function01.php on line 1862
кондитерські вироби in Префектура Каґосіма:Список туристичних об'єктів | Чудовий пошук в Японії

Чудовий пошук в Японії

Префектура Каґосіма:парк

1.Неприпустима назва
2.Каґосіма
Каґосіма, Каґошіма, Кагосіма — місто в Японії, центр однойменної префектури.
3.Каноя
Каноя́ (яп. 鹿屋市, かのやし, МФА: [kanoja ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південно-східній частині префектури, на узбережжі Каґошімської затоки Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного торговельного містечка. Отримало статус міста 1941 року. Площа становить 448,33 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 104 496 осіб, густота населення — 233 осіб/км². Основою економіки є комерція та сільське господарство, зокрема вирощування солодкої картоплі. У місті розташована база авіації Військово-морських Сил Самооборони Японії.
4.Макурадзакі
Макурадза́кі (яп. 枕崎市, まくらざきし, МФА: [makuɾad͡zakʲi̥ ɕi]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі гірничого містечка раннього нового часу. Отримало статус міста 1949 року. Площа становить 74,88 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 23 041 осіб, густота населення — 308 осіб/км². Основою економіки є рибальство, особливо вилов тунця, переробка морепродуктів, овочівництво, вирощування батату, виготовлення тунцевої стружки.
5.Акуне
А́куне (яп. 阿久根市, あくねし, МФА: [akune ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північно-західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Отримало статус міста 1952 року. Площа становить 134,30 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 22 402 осіб, густота населення — 167 осіб/км². Основою економіки є рибальство, переробка морепродукти, вирощування помело, мандаринів, зеленого гороху. В місті розташовані багато гарячих ванн на термальних водах.
6.Ідзумі (Каґошіма)
Ідзу́мі (яп. 出水市, いずみし, МФА: [id͡zumʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північно-західній частині префектури, на узбережжі моря Яцушіро, складовій частині Східно-Китайського моря. Виникло на основі призамкового містечка самурайського роду Вада. Отримало статус міста 1954 року. Площа становить 330,06 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 55 194 осіб, густота населення — 167 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — рисівництво, вирощування мандаринів і тютюну; тваринництво та рибальство, зокрема виробництво норі та розведення японських креветок. Відоме як місце прибуття перелітних журавлів, а також курортна зона з численними гарячими ваннами на термальних водах.
7.Ібусукі
Ібу́сукі (яп. 指宿市, いぶすきし, МФА: [ibusu̥kʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря, на південному сході півострова Сацума. Отримало статус міста 2006 року. Площа становить 149,01 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 43 706 осіб, густота населення — 293 осіб/км². Основою економіки є рибальство, вирощування морських вугрів та чорних сацумських свиней, туризм. В місті розташовані гарячі ванни на термальних водах, пляжі та нетипові для Японії тропічні пейзажі. Завдяки субтропічному клімату місто інколи називають «Японськими Гаваями».
8.Нісіноомоте
Нішіноомоте́ (яп. 西之表市, にしのおもてし, МФА: [ɲiɕi̥no.omote ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південно-східній частині префектури, на півночі острова Танеґасіма. Отримало статус міста 1958 року. Площа становить 205,78 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 16 614 осіб, густота населення — 80,7 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство і тваринництво, вирощування цукрової тростини, гороху, тютюну, виробництво м'ясо-молочних продуктів. Традиційні ремесла — ковальство. В місті розташовані багато історичних і археологічних музеїв, виставки яких присвячені японсько-європейським контактам у 16 столітті..
9.Тарумідзу
Тарумі́дзу (яп. 垂水市, たるみずし, МФА: [taɾumʲid͡zu ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в центральній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі сільських поселень раннього нового часу. Отримало статус міста 1958 року. Площа становить 162,03 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 16 662 осіб, густота населення — 103 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — вирощування помела, мандаринів, мушмули, баклажанів, батату; рибальство, текстильна промисловість, зокрема виготовлення осімського шовкового епонжу, та туризм.
10.Сацума-Сендай
Сацу́ма-Сенда́й (яп. 薩摩川内市, さつませんだいし, МФА: [sat͡suma sendai̯ ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі стародавнього адміністративного центру провінції Сацума. Отримало статус міста 2004 року. Площа становить 683,50 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 98 410 осіб, густота населення — 144 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, харчова промисловість, високі технології, виробництво електроенергії, туризм. В місті розташовані руїни стародавніх буддистських монастирів і гарячі ванни на термальних водах.
11.Хіокі
Хіо́кі (яп. 日置市, ひおきし, МФА: [çiokʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного містечка самурайського роду Інджюїн. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 253,06 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 50 269 осіб, густота населення — 199 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — городництво і тваринництво.
12.Соо (Каґосіма)
Соо́ (яп. 曽於市, そおし, МФА: [so.o ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північно-східній частині префектури. Виникло на основі стародавнього поселення племен хаято. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 390,39 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 38 185 осіб, густота населення — 97,8 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — вирощування батату, овочів; розведення чорних свиней, туризм.
13.Ітікі-Кусікіно
І́чікі-Куші́кіно (яп. いちき串木野市, いちきくしきのし, МФА: [it͡ɕi̥kʲi ku̥ɕikʲi̥no ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в західній частині префектури, на узбережжі моря Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного призамкового містечка самурайського роду Кусікіно. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 112,04 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 30 538 осіб, густота населення — 273 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — вирощування цитрусових, рибальство і переробка морських продуктів, суднобудування, текстильна промисловість, зокрема виробництво шовкового крепу.
14.Мінамі-Сацума
Міна́мі-Сацу́ма (яп. 南さつま市, みなみさつまし, МФА: [mʲinamʲi sat͡suma ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південно-західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного піратського поселення. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 283,37 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 37 501 осіб, густота населення — 132 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — рисівництво, вирощування перцю, мандаринів, винограду; рибальство — вилов тунця; виноробство, ювелірна справа.
15.Сібусі
Шібу́ші (яп. 志布志市, しぶしし, МФА: [ɕibuɕi̥ ɕi]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в східній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі призамкового містечка раннього нового часу. Отримало статус міста 1947 року. Площа становить 290,01 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 32 530 осіб, густота населення — 112 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — рисівництво, вирощування перцю, батату, дині; тваринництво, рибальство та переробка морепродуктів.
16.Амамі (Каґошіма)
Ама́мі (яп. 奄美市, あまみし, МФА: [amamʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на острові Амамі-Ошіма, на межі Східно-Китайського моря та Тихого океану. Отримало статус міста 2006 року. Площа становить 308,15 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 45 154 осіб, густота населення — 147 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, зокрема вирощування цукрової тростини і помела. Традиційні ремесла — виробництво осімської шовкової епонжі та настійки з чорного цукру. Складова Національного парку острови Амамі.
17.Мінамі-Кюсю
Міна́мі-Кюшю́ (яп. 南九州市, みなみきゅうしゅうし, МФА: [mʲinamʲi kʲuːɕuː ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Отримало статус міста 2007 року. Площа становить 357,85 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 37 971 осіб, густота населення — 106 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, тваринництво і вирощування чаю. Традиційні ремесла — виробництво буддистських вівтарів.
18.Іса (Каґосіма)
І́са (яп. 伊佐市, いさし, МФА: [isa ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північній частині префектури. Отримало статус міста 2008 року. Площа становить 392,36 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 28 471 осіб, густота населення — 72,6 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, тваринництво, виробництво традиційних алкогольних напоїв. У 1981 році в місті були відкриті поклади золота і срібла, завдяки чому Іса перетворилася на найбільший японський золотовидобувний регіон. В місті розташовані 120-метровий водоспад Соґі, який називають «японською Ніагарою», а також гарячі ванни на термальних водах.
19.Місіма (Каґосіма)
Місіма (яп. 三島村, みしまむら, місіма мура[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на залюднених островах Такесіма[en], Куросіма[en] та Іодзіма, а також безлюдних островах Шова Іодзіма[en] та Денсіма[en].
20.Тосіма (Каґосіма)
Тосіма (яп. 十島村, としまむら, тосіма мура[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на островах Токара. Село Тосіма складається з ланцюжка з дванадцяти островів, що розташовані між островами Якусіма та Амамі Осіма. Архіпелаг, який називають островами Токара, складається з семи населених островів (з півночі на південь: Кучіносіма[en], Наканосіма, Суваноседзіма[en], Тайрадзіма[en], Акусекідзіма[en], Кодакарадзіма[en] і Такарадзіма[en]) та п'яти незаселених островів (Ґаджадзіма, Коґаджадзіма[en], Кодзіма, Камінонедзіма[en] та Йокоатедзіма[en]). Як постійно заселений муніципалітет, який простягається на 160 кілометрів, Тосіма є "найдовшим селом Японії"[4].
21.Сацума (Каґосіма)
Сацума (яп. さつま町, さつまちょう, сацума тьо[3]) — містечко в Японії, у північно-західній частині префектури Каґосіма.
22.Айра (Айра)
Аїра (яп. 姶良町, あいらちょう, аїра тьо[3]) — містечко в Японії, у центральній частині префектури Каґосіма.
23.Камо (Каґосіма)
Камо́ (яп. 蒲生町, かもうちょう, камо тьо[3]) — містечко в Японії, у центральній частині префектури Каґосіма.
24.Юсуй
Юсу́й (яп. 湧水町, ゆうすいちょう, МФА: [juːsui̯ t͡ɕoː]?) — містечко в Японії, в повіті Айра префектури Каґошіма. Розташоване в північній частині префектури. Отримало статус містечка 2005 року. Площа становить 144,33 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 11 278 осіб, густота населення — 78,1 осіб/км².
25.Осакі (Каґосіма)
Осакі (яп. 大崎町, おおさきちょう, осакі тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
26.Хіґасі-Кусіра
Хіґасі-Кусіра (яп. 東串良町, ひがしくしらちょう, хіґасі-кусіра тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
27.Кінко
Кінко (яп. 錦江町, きんこうちょう, кінко тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
28.Мінамі-Осумі
Мінамі-Осумі (яп. 南大隅町, みなみおおすみちょう, мінамі-осумі тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
29.Нака-Тане
Нака-Тане (яп. 中種子町, なかたねちょう, нака-тане тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, у центрі острова Танеґасіма.
30.Мінамі-Тане
Мінамі-Тане (яп. 南種子町, みなみたねちょう, мінамі-тане тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на півдні острова Танеґасіма.
31.Ямато (Каґосіма)
Ямато (яп. 大和村, やまとそん, ямато сон[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, заході острова Амамі-Осіма.
32.Укен (Японія)
Укен (яп. 宇検村, うけんそん, укен сон[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, заході острова Амамі-Осіма.
33.Тацуґо
Тацуґо (яп. 龍郷町, たつごうちょう, тацуґо тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, північно-східній частині острова Амамі-Осіма з островів Рюкю.
34.Кікай (Каґосіма)
Кікай (яп. 喜界町, きかいちょう, кікай тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на острові Кікаідзіма (інша назва — теж Кікай).
35.Амаґі (Каґосіма)
Амаґі (яп. 天城町, あまぎちょう, амаґі тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, північно-східній частині острова Токуносіма з островів Рюкю.
36.Ісен (Каґосіма)
Ісен (яп. 伊仙町, いせんちょう, ісен тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, південній частині острова Токуносіма з островів Рюкю.
37.Вадомарі
Вадомарі (яп. 和泊町, わどまりちょう, вадомарі тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, східній частині острова Окіноерабу з островів Рюкю.
38.Тіна (Каґосіма)
Тіна (яп. 知名町, ちなちょう, тіна тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, західній частині острова Окіноерабу з островів Рюкю.
39.Йорон (Каґосіма)
Йорон (яп. 与論町, よろんちょう, йорон тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на острові Йорон з островів Рюкю.
40.Танеґасіма
Танеґасіма або Острів Тане́ (яп. 種子島, たねがしま, «Насінний острів») — острів на півдні Японського архіпелагу. Розташований на південь від Кюсю, на межі Тихого океану та Східнокитайського моря. Належить до префектури Каґосіма, Японія.
41.Якусіма
Координати: 30°21′31″ пн. ш. 130°31′43″ сх. д. / 30.35861° пн. ш. 130.52861° сх. д. / 30.35861; 130.52861
42.Амамі (острови)
Острови Амамі (яп. 奄美群島, Amami-guntō[1]) — архіпелаг, який належить до островів Сацунан, групи островів у складі островів Рюкю на південному заході від острова Кюсю. Адміністративно підпорядковуються префектурі Каґосіма, Японія. 15 лютого 2010 року Інститут географії Японії та Берегова охорона Японії затвердили для використання назву 奄美群 (амамі-ґунто:) як назви цієї групи островів. До цього також використовувалася назва 奄美諸島 (амамі-сьото:)[2]. Назва «амамі» ймовірно має однакове походження з ім'ям Амамікю (яп. 阿摩美久), богині в релігії островів Рюкю.
43.Амамі Осіма
Амамі Осіма (яп. 奄美大島, окінавською: Уушіма (яп. ウーシマ);[1] амамі[en]: Ушіма (яп. ウシマ)[2]) або Амамі, найбільший острів архіпелагу Амамі. Один з островів Сацунан. Острів має площу 712,35 км2 та населення приблизно 73 000 чоловік. Адміністративно він належить префектурі Каґосіма і поділяється на міста Амамі, Тацуґо, Сетоуті і села Укен та Ямато. Значна частина острова знаходиться в межах національного парку Амамі Ґунто.
44.Окіноерабу
Окіноерабудзіма (яп. 沖永良部島, окіноерабу[en]: いぃらぶ Іірабу), або Окіноерабу, один з островів Сацунан, що належать до архіпелагу Амамі між Кюсю і Окінавою[1]. Острів має площу 93,63 км² та населення приблизно 14 000 осіб. Адміністративно він належить до префектури Каґосіма і розділений на два міста — Вадомарі та Тіна. Значна частина острова знаходиться в межах національного парку Амамі Ґунто.
45.Кікаідзіма
Острів Кікай (яп. 喜界島, кікай[en]: キャー Кяа, північнорюкюська [en]: ききや Кікія) — один з островів Сацунан, належить до архіпелагу Амамі розміщеного між Кюсю і Окінавою[1]. Острів має площу 56,93 км2 та населення приблизно 7657 осіб. Адміністративно острів належить префектурі Каґосімі і утворений містом Кікай. Значна частина острова знаходиться в межах національного парку Амамі Ґунто.
46.Йорон (острів)
Йорондзіма (яп. 与論島, окінавською та йорон[en]: ユンヌ Юнну; окіноерабу[en]: ユーヌ Юуну), або Йорон, один з островів Амамі[1]. Острів має площу 20.8 км² та населення приблизно 6000 людей, і знаходиться під управлінням міста Йорон, Кагосіма. Значна частина острова знаходиться в межах національного парку Амамі Ґунто.
47.Острови Токара
Острови Токара (яп. 吐噶喇列島, Tokara-rettō) — архіпелаг у складі островів Нансей, що входить до складу островів Сацунан, які, у свою чергу, є частиною архіпелагу Рюкю. Ланцюг довжиною 150 кілометрів (81 морська миля) складається з дванадцяти невеликих островів, розташованих між Якусімою та Амамі-Осімою. Загальна площа островів становить 101,35 км2 (39,13 кв. миль) . Адміністративно вся група належить до села Тосіма, префектура Кагосіма, Японія. Лише сім островів постійно заселені. Острови, особливо Такарадзіма, є місцем проживання для поні Токара.
48.Ґаджадзіма
Ґаджадзіма (яп. 臥蛇島) — ненаселений острів з островів Токара, що належать до групи островів Сацунан, є частиною префектури Каґосіма, Японія. Острів має площу 4,07 км2 і був населеним до 1970 року. Ґаджадзіма лежить за 28 км на захід від Наканосіми. Острів має вулканічне походження. Протягом плейстоцену вулканічної активності не було[1]. Всебічних геологічних досліджень не проводили. Острів має площу 4,07 км2 з довжиною близько 3 км та шириною 2 км. Берегова лінія оточена скелями заввишки до 100 метрів, що робить висадку неможливою, за винятком одного місця на півдні. Найвища висота на острові — 497 метрів над рівнем моря.
49.Saccharum officinarum
Saccharum officinarum (цукрова тростина благородна[1]) — рослина; вид роду цукрова тростина (Saccharum) родини злакові. Використовується людиною, поряд з цукровим буряком, для отримання цукру. Це багаторічна трав'яниста рослина, що вирощують у численних різновидах у тропіках, від 35° півн. ш. до 30° півд. ш., а в Південній Америці піднімається в гори на висоту до 3000 м.
50.Farfugium japonicum
Фарфугіум японський (Farfugium japonicum) — вид квіткової рослини з родини Asteraceae. Відома своєю декоративною строкатістю. В англійські мові відома як леопардова рослина (leopard plant), рослина тракторне сидіння (tractor seat plant)[1]. В Японії його називають цувабукі (石 蕗)[2]. Це кореневищний вічнозелений багаторічник, що росте кущиком близько 60 см заввишки та завширшки, з великими круглим, м'ясистим та ниркоподібним листям. Ромашкоподібні жовті квіти, 2,5—5 см упоперек, з'являються восени та взимку[2].
51.Козел свійський
Козе́л свійський, або цап, — одомашнений підвид козла звичайного (Capra hircus), представник роду Козел (Capra) підродини козлових родини бикових (Bovidae). За старішими класифікаціями одомашнених козлів вважали окремим видом Capra hircus, якого протиставляли «виду» безоаровий козел (Capra aegagrus). Тепер обидві форми — свійську і дику — вважають одним видом — Capra hircus.
52.Акумакі
Акумакі - оригінальний, в японському стилі, виріб, який виготовляється в префектурі Кагосіма і префектурі Кумамото від час Фестивалю хлопчиків 5 травня. Змочена в соді на цілу ніч кора бамбука використовується для обгортання клейкого рису просоченого таким самим способом. Акумакі - це рисовий пиріг, але він не липкий і швидко не висихає.

Back to TOP

Про/Запит/Компанія/
Політика конфіденційності/
Відмова від відповідальності