Чудовий пошук в Японії

Префектура Каґосіма:

1.Каґосіма
Каґосіма, Каґошіма, Кагосіма — місто в Японії, центр однойменної префектури.
2.Каноя
Каноя́ (яп. 鹿屋市, かのやし, МФА: [kanoja ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південно-східній частині префектури, на узбережжі Каґошімської затоки Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного торговельного містечка. Отримало статус міста 1941 року. Площа становить 448,33 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 104 496 осіб, густота населення — 233 осіб/км². Основою економіки є комерція та сільське господарство, зокрема вирощування солодкої картоплі. У місті розташована база авіації Військово-морських Сил Самооборони Японії.
3.Макурадзакі
Макурадза́кі (яп. 枕崎市, まくらざきし, МФА: [makuɾad͡zakʲi̥ ɕi]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі гірничого містечка раннього нового часу. Отримало статус міста 1949 року. Площа становить 74,88 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 23 041 осіб, густота населення — 308 осіб/км². Основою економіки є рибальство, особливо вилов тунця, переробка морепродуктів, овочівництво, вирощування батату, виготовлення тунцевої стружки.
4.Акуне
А́куне (яп. 阿久根市, あくねし, МФА: [akune ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північно-західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Отримало статус міста 1952 року. Площа становить 134,30 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 22 402 осіб, густота населення — 167 осіб/км². Основою економіки є рибальство, переробка морепродукти, вирощування помело, мандаринів, зеленого гороху. В місті розташовані багато гарячих ванн на термальних водах.
5.Ідзумі (Каґошіма)
Ідзу́мі (яп. 出水市, いずみし, МФА: [id͡zumʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північно-західній частині префектури, на узбережжі моря Яцушіро, складовій частині Східно-Китайського моря. Виникло на основі призамкового містечка самурайського роду Вада. Отримало статус міста 1954 року. Площа становить 330,06 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 55 194 осіб, густота населення — 167 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — рисівництво, вирощування мандаринів і тютюну; тваринництво та рибальство, зокрема виробництво норі та розведення японських креветок. Відоме як місце прибуття перелітних журавлів, а також курортна зона з численними гарячими ваннами на термальних водах.
6.Ібусукі
Ібу́сукі (яп. 指宿市, いぶすきし, МФА: [ibusu̥kʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря, на південному сході півострова Сацума. Отримало статус міста 2006 року. Площа становить 149,01 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 43 706 осіб, густота населення — 293 осіб/км². Основою економіки є рибальство, вирощування морських вугрів та чорних сацумських свиней, туризм. В місті розташовані гарячі ванни на термальних водах, пляжі та нетипові для Японії тропічні пейзажі. Завдяки субтропічному клімату місто інколи називають «Японськими Гаваями».
7.Нісіноомоте
Нішіноомоте́ (яп. 西之表市, にしのおもてし, МФА: [ɲiɕi̥no.omote ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південно-східній частині префектури, на півночі острова Танеґасіма. Отримало статус міста 1958 року. Площа становить 205,78 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 16 614 осіб, густота населення — 80,7 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство і тваринництво, вирощування цукрової тростини, гороху, тютюну, виробництво м'ясо-молочних продуктів. Традиційні ремесла — ковальство. В місті розташовані багато історичних і археологічних музеїв, виставки яких присвячені японсько-європейським контактам у 16 столітті..
8.Тарумідзу
Тарумі́дзу (яп. 垂水市, たるみずし, МФА: [taɾumʲid͡zu ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в центральній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі сільських поселень раннього нового часу. Отримало статус міста 1958 року. Площа становить 162,03 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 16 662 осіб, густота населення — 103 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — вирощування помела, мандаринів, мушмули, баклажанів, батату; рибальство, текстильна промисловість, зокрема виготовлення осімського шовкового епонжу, та туризм.
9.Сацума-Сендай
Сацу́ма-Сенда́й (яп. 薩摩川内市, さつませんだいし, МФА: [sat͡suma sendai̯ ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі стародавнього адміністративного центру провінції Сацума. Отримало статус міста 2004 року. Площа становить 683,50 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 98 410 осіб, густота населення — 144 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, харчова промисловість, високі технології, виробництво електроенергії, туризм. В місті розташовані руїни стародавніх буддистських монастирів і гарячі ванни на термальних водах.
10.Хіокі
Хіо́кі (яп. 日置市, ひおきし, МФА: [çiokʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного містечка самурайського роду Інджюїн. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 253,06 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 50 269 осіб, густота населення — 199 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — городництво і тваринництво.
11.Соо (Каґосіма)
Соо́ (яп. 曽於市, そおし, МФА: [so.o ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північно-східній частині префектури. Виникло на основі стародавнього поселення племен хаято. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 390,39 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 38 185 осіб, густота населення — 97,8 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — вирощування батату, овочів; розведення чорних свиней, туризм.
12.Ітікі-Кусікіно
І́чікі-Куші́кіно (яп. いちき串木野市, いちきくしきのし, МФА: [it͡ɕi̥kʲi ku̥ɕikʲi̥no ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в західній частині префектури, на узбережжі моря Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного призамкового містечка самурайського роду Кусікіно. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 112,04 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 30 538 осіб, густота населення — 273 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — вирощування цитрусових, рибальство і переробка морських продуктів, суднобудування, текстильна промисловість, зокрема виробництво шовкового крепу.
13.Мінамі-Сацума
Міна́мі-Сацу́ма (яп. 南さつま市, みなみさつまし, МФА: [mʲinamʲi sat͡suma ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південно-західній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі середньовічного піратського поселення. Отримало статус міста 2005 року. Площа становить 283,37 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 37 501 осіб, густота населення — 132 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — рисівництво, вирощування перцю, мандаринів, винограду; рибальство — вилов тунця; виноробство, ювелірна справа.
14.Сібусі
Шібу́ші (яп. 志布志市, しぶしし, МФА: [ɕibuɕi̥ ɕi]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в східній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Виникло на основі призамкового містечка раннього нового часу. Отримало статус міста 1947 року. Площа становить 290,01 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 32 530 осіб, густота населення — 112 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство — рисівництво, вирощування перцю, батату, дині; тваринництво, рибальство та переробка морепродуктів.
15.Амамі (Каґошіма)
Ама́мі (яп. 奄美市, あまみし, МФА: [amamʲi ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на острові Амамі-Ошіма, на межі Східно-Китайського моря та Тихого океану. Отримало статус міста 2006 року. Площа становить 308,15 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 45 154 осіб, густота населення — 147 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, зокрема вирощування цукрової тростини і помела. Традиційні ремесла — виробництво осімської шовкової епонжі та настійки з чорного цукру. Складова Національного парку острови Амамі.
16.Мінамі-Кюсю
Міна́мі-Кюшю́ (яп. 南九州市, みなみきゅうしゅうし, МФА: [mʲinamʲi kʲuːɕuː ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в південній частині префектури, на узбережжі Східно-Китайського моря. Отримало статус міста 2007 року. Площа становить 357,85 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 37 971 осіб, густота населення — 106 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, тваринництво і вирощування чаю. Традиційні ремесла — виробництво буддистських вівтарів.
17.Іса (Каґосіма)
І́са (яп. 伊佐市, いさし, МФА: [isa ɕi̥]?) — місто в Японії, в префектурі Каґошіма. Розташоване в північній частині префектури. Отримало статус міста 2008 року. Площа становить 392,36 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 28 471 осіб, густота населення — 72,6 осіб/км². Основою економіки є сільське господарство, тваринництво, виробництво традиційних алкогольних напоїв. У 1981 році в місті були відкриті поклади золота і срібла, завдяки чому Іса перетворилася на найбільший японський золотовидобувний регіон. В місті розташовані 120-метровий водоспад Соґі, який називають «японською Ніагарою», а також гарячі ванни на термальних водах.
18.Місіма (Каґосіма)
Місіма (яп. 三島村, みしまむら, місіма мура[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на залюднених островах Такесіма[en], Куросіма[en] та Іодзіма, а також безлюдних островах Шова Іодзіма[en] та Денсіма[en].
19.Тосіма (Каґосіма)
Тосіма (яп. 十島村, としまむら, тосіма мура[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на островах Токара. Село Тосіма складається з ланцюжка з дванадцяти островів, що розташовані між островами Якусіма та Амамі Осіма. Архіпелаг, який називають островами Токара, складається з семи населених островів (з півночі на південь: Кучіносіма[en], Наканосіма, Суваноседзіма[en], Тайрадзіма[en], Акусекідзіма[en], Кодакарадзіма[en] і Такарадзіма[en]) та п'яти незаселених островів (Ґаджадзіма, Коґаджадзіма[en], Кодзіма, Камінонедзіма[en] та Йокоатедзіма[en]). Як постійно заселений муніципалітет, який простягається на 160 кілометрів, Тосіма є "найдовшим селом Японії"[4].
20.Сацума (Каґосіма)
Сацума (яп. さつま町, さつまちょう, сацума тьо[3]) — містечко в Японії, у північно-західній частині префектури Каґосіма.
21.Айра (Айра)
Аїра (яп. 姶良町, あいらちょう, аїра тьо[3]) — містечко в Японії, у центральній частині префектури Каґосіма.
22.Камо (Каґосіма)
Камо́ (яп. 蒲生町, かもうちょう, камо тьо[3]) — містечко в Японії, у центральній частині префектури Каґосіма.
23.Юсуй
Юсу́й (яп. 湧水町, ゆうすいちょう, МФА: [juːsui̯ t͡ɕoː]?) — містечко в Японії, в повіті Айра префектури Каґошіма. Розташоване в північній частині префектури. Отримало статус містечка 2005 року. Площа становить 144,33 км². Станом на 1 липня 2012 року населення складало 11 278 осіб, густота населення — 78,1 осіб/км².
24.Осакі (Каґосіма)
Осакі (яп. 大崎町, おおさきちょう, осакі тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
25.Хіґасі-Кусіра
Хіґасі-Кусіра (яп. 東串良町, ひがしくしらちょう, хіґасі-кусіра тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
26.Кінко
Кінко (яп. 錦江町, きんこうちょう, кінко тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
27.Мінамі-Осумі
Мінамі-Осумі (яп. 南大隅町, みなみおおすみちょう, мінамі-осумі тьо[3]) — містечко в Японії, у південно-східній частині префектури Каґосіма.
28.Нака-Тане
Нака-Тане (яп. 中種子町, なかたねちょう, нака-тане тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, у центрі острова Танеґасіма.
29.Мінамі-Тане
Мінамі-Тане (яп. 南種子町, みなみたねちょう, мінамі-тане тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на півдні острова Танеґасіма.
30.Ямато (Каґосіма)
Ямато (яп. 大和村, やまとそん, ямато сон[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, заході острова Амамі-Осіма.
31.Укен (Японія)
Укен (яп. 宇検村, うけんそん, укен сон[3]) — село в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, заході острова Амамі-Осіма.
32.Тацуґо
Тацуґо (яп. 龍郷町, たつごうちょう, тацуґо тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, північно-східній частині острова Амамі-Осіма з островів Рюкю.
33.Кікай (Каґосіма)
Кікай (яп. 喜界町, きかいちょう, кікай тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на острові Кікаідзіма (інша назва — теж Кікай).
34.Амаґі (Каґосіма)
Амаґі (яп. 天城町, あまぎちょう, амаґі тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, північно-східній частині острова Токуносіма з островів Рюкю.
35.Ісен (Каґосіма)
Ісен (яп. 伊仙町, いせんちょう, ісен тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, південній частині острова Токуносіма з островів Рюкю.
36.Вадомарі
Вадомарі (яп. 和泊町, わどまりちょう, вадомарі тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, східній частині острова Окіноерабу з островів Рюкю.
37.Тіна (Каґосіма)
Тіна (яп. 知名町, ちなちょう, тіна тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, західній частині острова Окіноерабу з островів Рюкю.
38.Йорон (Каґосіма)
Йорон (яп. 与論町, よろんちょう, йорон тьо[3]) — містечко в Японії, у південній частині префектури Каґосіма, на острові Йорон з островів Рюкю.

Back to TOP

Про/Запит/Компанія/
Політика конфіденційності/
Відмова від відповідальності